- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
403CNQ, R Series.pdfSpesifikasi teknologi 403CNQ100
Spesifikasi Teknikal Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 403CNQ100, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division - 403CNQ100
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 970 mV @ 400 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-244AB |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | TO-244AB |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Common Cathode |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 100 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 400A |
| Nombor produk asas | 403CNQ |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay General Semiconductor - Diodes Division 403CNQ100.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 403CNQ100 | 403CNQ080 | 403CMQ100 | 403CNQ080 |
| Pengeluar | SMC Diode Solutions | SMC Diode Solutions | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Speed | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Konfigurasi diod | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
Muat turun 403CNQ100 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay General Semiconductor - Diodes Division untuk 403CNQ100 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
403CXXK32M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
403FS001NF0806H5AGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403CNQ090RIRIGBT Module
403CNQ090IRIGBT Module
403CNQ080RIRIGBT Module
403CNQ100PBFIRIGBT Module
403GCX-3BC80C2IBM
403GCX-3BC66C2IBM
403CNQ100RIRIGBT Module
403GCX-3JC66CIBMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.