- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
403DMQ Series.pdfSpesifikasi teknologi 403DMQ100
Spesifikasi Teknikal SMC Diode Solutions - 403DMQ100, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SMC Diode Solutions - 403DMQ100
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 830 mV @ 200 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | PRM4 (Isolated) |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | PRM4 Isolated |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Box |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Series Connection |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 100 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 200A |
| Nombor produk asas | 403DMQ |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SMC Diode Solutions 403DMQ100.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 403DMQ100 | 403DMQ100 | 403CNQ100 | 403CNQ100 |
| Pengeluar | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | SMC Diode Solutions |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C | -55°C ~ 175°C |
| Pakej | Box | Bulk | Bulk | Bulk |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Series Connection | 1 Pair Series Connection | 1 Pair Common Cathode | 1 Pair Common Cathode |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | PRM4 (Isolated) | TO-244AB | TO-244AB | PRM4 (Isolated) |
| Nombor produk asas | 403DMQ | 403DMQ | 403CNQ | 403CNQ |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 200A | 400A | 400A | - |
| Pakej / Kes | PRM4 Isolated | TO-244AB | TO-244AB | PRM4 |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 830 mV @ 200 A | 1.06 V @ 400 A | 970 mV @ 400 A | 830 mV @ 200 A |
| Teknologi | Schottky | Schottky | Schottky | Schottky |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V | 6 mA @ 100 V |
Muat turun 403DMQ100 PDF datasheets dan dokumentasi SMC Diode Solutions untuk 403DMQ100 - SMC Diode Solutions.
403CXXK32M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
403CNQ090IRIGBT Module
403HA003NF2516CCGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403CNQ080RIRIGBT Module
403CNQ100RIRIGBT Module
403GCX-3BC80C2IBM
403CNQ090RIRIGBT Module
403GCX-3BC66C2IBM
403HA001NF2524MHGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403FS001NF0806H5AGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403HA003NF1916CCGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3JC66C2IBM
403GCX-3JC66CIBM
403CNQ100PBFIRIGBT ModuleAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.