- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
403CNQ080(R), 403CNQ100(R).pdfSpesifikasi teknologi 403CNQ100
Spesifikasi Teknikal SMC Diode Solutions - 403CNQ100, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SMC Diode Solutions - 403CNQ100
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 830 mV @ 200 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | PRM4 (Isolated) |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | PRM4 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Common Cathode |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 100 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - |
| Nombor produk asas | 403CNQ |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SMC Diode Solutions 403CNQ100.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 403CNQ100 | LM833NG |
| Pengeluar | SMC Diode Solutions | onsemi |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 830 mV @ 200 A | - |
| Siri | - | * |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount | - |
| Nombor produk asas | 403CNQ | - |
| Teknologi | Schottky | - |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) | - |
| Pakej | Bulk | Bulk |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 100 V | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | PRM4 (Isolated) | - |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C | - |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V | - |
| Pakej / Kes | PRM4 | - |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Common Cathode | - |
Muat turun 403CNQ100 PDF datasheets dan dokumentasi SMC Diode Solutions untuk 403CNQ100 - SMC Diode Solutions.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.