Lihat semua

Sila rujuk versi bahasa Inggeris sebagai versi rasmi kami.Kembali

Eropah
France(Français) Germany(Deutsch) Italy(Italia) Poland(polski) Netherlands(Nederland) Spain(español) Turkey(Türk dili) Israel(עִבְרִית) Denmark(Dansk) Switzerland(Deutsch) United Kingdom(English)
Asia Pasifik
Japan(日本語) Korea(한국의) Thailand(ภาษาไทย) Malaysia(Melayu) Singapore(Melayu) Philippines(Pilipino)
Afrika, India dan Timur Tengah
India(हिंदी)
Amerika Utara
United States(English) Canada(English) Mexico(español)
RumahProdukOptoelectronicsFiber Optics - Transceiver Modul

Fiber Optics - Transceiver Modul

Produk 174 dijumpai

Senarai produk

1234
Bandingkan Gambar Bahagian # Pengeluar Penerangan Inventori Model ECAD RoHS Voltan - Bekalan Pakej Nombor produk asas panjang gelombang Kadar Data aplikasi Jenis penyambung pemasangan Jenis Siri Kuantiti
FTLX1370W3BTL FTLX1370W3BTL Finisar Corporation OPT TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC Dalam stok4050 pcs 3.3V Bulk - 1310nm 9.83Gbps Wireless LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FTLF8528P3BCV FTLF8528P3BCV Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 2X/4X/8X SFP+ Dalam stok707 pcs 3.3V Bulk FTLF8528 850nm 8.5Gbps Fibre Channel Links LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-5710PZ AFBR-5710PZ Broadcom Limited TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD Dalam stok1775 pcs 3.3V Bulk AFBR-5710 850nm - Ethernet SFP Pluggable, SFP -
FTLF1318P2BTL FTLF1318P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 1.25GBPS 1310NM Dalam stok678 pcs 3V ~ 3.6V Tray FTLF1318 1310nm 1.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF8519P2BCL FTLF8519P2BCL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 850NM Dalam stok4290 pcs 3V ~ 3.6V Tray - 850nm 2.125Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5805Z AFBR-5805Z Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 Dalam stok901 pcs 3.3V Bulk AFBR-5805 1310nm - General Purpose SC Through Hole -
AFBR-59E4APZ AFBR-59E4APZ Broadcom Limited TXRX 1210NM MULTIMODE SFF Dalam stok863 pcs 3V ~ 3.6V Bulk AFBR-59E4 1308nm 125MBd Ethernet LC Pluggable, SFP -
FTLF8519P2BNL FTLF8519P2BNL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 2 GB/S 850NM Dalam stok4720 pcs 3V ~ 3.6V Tray - 850nm 2.125Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5903Z AFBR-5903Z Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP Dalam stok511 pcs 3.3V Bulk AFBR-5903 1300nm 100Mbps General Purpose MTRJ Through Hole -
AFBR-5803TZ AFBR-5803TZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST Dalam stok1334 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps General Purpose ST Through Hole -
ABCU-5740RZ ABCU-5740RZ Broadcom Limited TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD Dalam stok4610 pcs 3.3V Bulk ABCU-5740 - 1.25Gbd Ethernet RJ45 Pluggable, SFP -
AFBR-5905Z AFBR-5905Z Broadcom Limited TXRX OPT OC3 MTRJ SFF 2X5DIP Dalam stok4210 pcs 3.3V Bulk AFBR-5905 1300nm - General Purpose MTRJ Through Hole -
ABCU-5700RZ ABCU-5700RZ Broadcom Limited TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD Dalam stok4600 pcs 3.3V Bulk ABCU-5700 - 1.25Gbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP -
AFBR-5803Z AFBR-5803Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC Dalam stok1548 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps General Purpose SC Through Hole -
TODX2355(F) TODX2355(F) Toshiba Semiconductor and Storage TXRX MOD OPTICAL 10MBPS 650NM Dalam stok3337 pcs 4.75V ~ 5.25V Bulk TODX2355 650nm 10Mbps General Purpose JIS F07 Through Hole -
HFBR-57E5APZ HFBR-57E5APZ Broadcom Limited TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH Dalam stok709 pcs 3V ~ 3.6V Bulk HFBR-57E5 1310nm 125MBd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5803ATZ AFBR-5803ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP Dalam stok828 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps General Purpose ST Through Hole -
FTLX8573D3BTL FTLX8573D3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM Dalam stok5100 pcs 3.3V Bulk - 850nm 10.5Gbs Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FCLF8521P2BTL FCLF8521P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M Dalam stok618 pcs 3.3V Bulk FCLF8521 - 1000Mbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
AFBR-57B4APZ AFBR-57B4APZ Broadcom Limited DC-50MBD 850NM VCSEL SFP DMI Dalam stok740 pcs 3V ~ 3.6V Tray AFBR-57B4 845nm 50MBd Networking LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF8528P2BNV FTLF8528P2BNV Finisar Corporation TXRX OPT SFP 8 GB/S 850NM Dalam stok4290 pcs 3V ~ 3.6V Tray - 850nm 8.5Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-79EQDZ AFBR-79EQDZ Broadcom Limited TXRX QSFP 40GBE 4CH PLUGGABLE Dalam stok4770 pcs 3.3V Bulk AFBR-79 850nm 10.312Gbd General Purpose Data Transmission Systems MTP® (MPO) Pluggable-SFF8436 -
FTLX1612M3BCL FTLX1612M3BCL Finisar Corporation 40K XFP OPTICAL TRANSCEIVER Dalam stok3950 pcs 3.3V, 5V Tray FTLX1612 1550nm 10Gbs Ethernet LC Duplex Panel Mount -
FTLX8571D3BCL FTLX8571D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM Dalam stok4070 pcs 3.3V Tray - 850nm 10Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-57R5AEZ AFBR-57R5AEZ Broadcom Limited TXRX OPT SFP DGTL 850NM Dalam stok2017 pcs 3.3V Bulk AFBR-57R5 850nm 4.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-59F2Z AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX 250MBD LVDS BARE FBR CLAMP Dalam stok1470 pcs 3.3V Bulk AFBR-59F2 650nm 250MBd General Data Transfer - Through Hole -
FTLX8574D3BCL FTLX8574D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM Dalam stok695 pcs 3.3V Tray FTLX8574 850nm 10.5Gbps Ethernet, Fibre Channel LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FTLX1811M3 FTLX1811M3 Finisar Corporation TXRX OPT XFP 10 GB/S 1550NM Dalam stok4820 pcs 4.75V ~ 5.25V Tray - - 11.1Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, XFP -
FTLF1217P2BTL FTLF1217P2BTL Finisar Corporation TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM Dalam stok575 pcs 3V ~ 3.6V Tray FTLF1217 1310nm 200Mbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF1318P3BTL FTLF1318P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP 1.25GB/S 1310NM Dalam stok630 pcs 3.3V Tray FTLF1318 1310nm 1.25Gbps Ethernet, Fibre Channel LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF1326P3BTL FTLF1326P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 6.1GB/S Dalam stok3850 pcs 3.3V Bulk - - 6.1Gbs Wireless LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-57R5APZ AFBR-57R5APZ Broadcom Limited TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM Dalam stok1678 pcs 3.3V Bulk AFBR-57R5 850nm 4.25GBd - LC Duplex Pluggable, SFP -
HFBR-5961ALZ HFBR-5961ALZ Broadcom Limited TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5 Dalam stok473 pcs 3.3V Bulk HFBR-5961 1300nm 155MBd Ethernet LC Duplex Through Hole -
AFCT-5964NLZ AFCT-5964NLZ Broadcom Limited TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X10 Dalam stok358 pcs 3.1V ~ 3.5V Bulk - 1300nm 115Mbps General Purpose LC Duplex Through Hole METRAK
AFBR-59SMI2Z AFBR-59SMI2Z Broadcom Limited 250 MBD TRANSCEIVER POF, SMI Dalam stok3890 pcs 3V ~ 3.6V Bulk AFBR-59 650nm 250MBd Ethernet SMI Through Hole -
AFBR-5803ATQZ AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 Dalam stok859 pcs 3.3V, 5V Bulk AFBR-5803 1300nm 100Mbps Ethernet ST Through Hole -
AFBR-703ASDZ AFBR-703ASDZ Broadcom Limited TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR Dalam stok4190 pcs 3.3V Bulk AFBR-703 850nm 10.312Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FTLX1471D3BCL FTLX1471D3BCL Finisar Corporation TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM Dalam stok477 pcs 3.3V Tray FTLX1471 1310nm 10Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
AFBR-5710ALZ AFBR-5710ALZ Broadcom Limited TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH Dalam stok1313 pcs 3.3V Bulk AFBR-5710 850nm 1.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFCT-5715APZ AFCT-5715APZ Broadcom Limited TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI Dalam stok5010 pcs 3.14V ~ 3.47V Bulk AFCT-5715 1310nm 1.25Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5903EZ AFBR-5903EZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 125MBD MMF 2X5 Dalam stok621 pcs 3.3V Bulk AFBR-5903 1308nm 100Mbps Ethernet MTRJ Through Hole -
FTLX8571D3BCV FTLX8571D3BCV Finisar Corporation TXRX OPT 1G/10G 850NM Dalam stok3740 pcs 3.3V Bulk - 850nm 10.3Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP+ -
FWLF16217D47 FWLF16217D47 Finisar Corporation TXRX SFP 2.67GB/S 1471NM Dalam stok106 pcs 3.15V ~ 3.6V Bulk FWLF16217 1471nm 2.67Gbs Ethernet Network LC Pluggable, SFP -
ABCU-5710RZ ABCU-5710RZ Broadcom Limited TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD Dalam stok4350 pcs 3.3V Bulk ABCU-5710 - 1.25Gbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP -
FCLF8522P2BTL FCLF8522P2BTL Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S Dalam stok739 pcs 3.3V Tray FCLF8522 - 1.25Gbps Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
AFBR-5715PZ AFBR-5715PZ Broadcom Limited TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH Dalam stok1447 pcs 3.3V Bulk AFBR-5715 850nm 1.25Gbd Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
FTLF8519P3BNL FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V Dalam stok1571 pcs 3.3V Tray FTLF8519 850nm 2.125Gbps General Purpose LC Duplex Pluggable, SFP -
AFBR-5103ATZ AFBR-5103ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPL ST SIP Dalam stok5180 pcs 4.75V ~ 5.25V Bulk AFBR-5103 1300nm 100Mbps General Purpose ST Through Hole -
FCLF-8521-3 FCLF-8521-3 Finisar Corporation COPPER SFP TXRX 1.25GB/S Dalam stok4320 pcs 3.3V Tray - - 1.25Gbs Ethernet RJ45 Pluggable, SFP Copper -
FTLF8524P2BNV FTLF8524P2BNV Finisar Corporation TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM Dalam stok588 pcs 3V ~ 3.6V Tray FTLF8524 850nm 4.25Gbps Ethernet LC Duplex Pluggable, SFP -
1234
0 RFQ
Bakul membeli belah (0 Items)
Ia kosong.
Bandingkan senarai (0 Items)
Ia kosong.
Maklum balas

Maklum balas anda penting!Di Allelco, kami menghargai pengalaman pengguna dan berusaha untuk memperbaikinya secara berterusan.
Sila kongsi komen anda dengan kami melalui borang maklum balas kami, dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Terima kasih kerana memilih Allelco.

Subjek
E-mel
Komen
Captcha
Seret atau klik untuk memuat naik fail
Muat naik fail
Jenis: .xls, .xlsx, .doc, .docx, .jpg, .png dan .pdf.
Max Saiz Fail: 10MB