- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
403 Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.382 | $0.38 |
Spesifikasi teknologi 403CXXK32M00000
Spesifikasi Teknikal CTS-Frequency Controls - 403CXXK32M00000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CTS-Frequency Controls - 403CXXK32M00000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CTS Corporation |
| Jenis | MHz Crystal |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | 403 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Mod operasi | Fundamental |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| beban kemuatan | 8pF |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| kekerapan Toleransi | ±15ppm |
| kekerapan kestabilan | ±15ppm |
| kekerapan | 32 MHz |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 60 Ohms |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CTS-Frequency Controls 403CXXK32M00000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 403CXXK32M00000 | 403GCX-3JC66C2 | 403CNQ100PBF | 403GCX-3JC66C |
| Pengeluar | CTS-Frequency Controls | IBM | IR | IBM |
| beban kemuatan | 8pF | - | - | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | - | - | - |
| kekerapan Toleransi | ±15ppm | - | - | - |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 60 Ohms | - | - | - |
| Mod operasi | Fundamental | - | - | - |
| kekerapan | 32 MHz | - | - | - |
| Siri | 403 | - | - | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead | - | - | - |
| Jenis | MHz Crystal | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.031" (0.80mm) | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | ±15ppm | - | - | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | - | - | - |
Muat turun 403CXXK32M00000 PDF datasheets dan dokumentasi CTS-Frequency Controls untuk 403CXXK32M00000 - CTS-Frequency Controls.
403CNQ090RIRIGBT Module
403CNQ090IRIGBT Module
403CNQ100PBFIRIGBT Module
403HA001NF2524MHGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3BC80C2IBM
403CNQ100RIRIGBT Module
403CNQ080RIRIGBT Module
403GCX-3BC66C2IBM
403FS001NF0806H5AGlenairCONNECTOR BACKSHELL
403GCX-3JC66CIBM
403GCX-3JC66C2IBMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.