Lihat semua

Sila rujuk versi bahasa Inggeris sebagai versi rasmi kami.Kembali

Eropah
France(Français) Germany(Deutsch) Italy(Italia) Poland(polski) Netherlands(Nederland) Spain(español) Turkey(Türk dili) Israel(עִבְרִית) Denmark(Dansk) Switzerland(Deutsch) United Kingdom(English)
Asia Pasifik
Japan(日本語) Korea(한국의) Thailand(ภาษาไทย) Malaysia(Melayu) Singapore(Melayu) Philippines(Pilipino)
Afrika, India dan Timur Tengah
India(हिंदी)
Amerika Utara
United States(English) Canada(English) Mexico(español)
RumahProdukPenyambung, InterconnectsPenyambung gentian optik - Penyesuai

Penyambung gentian optik - Penyesuai

Produk 14 dijumpai

Senarai produk

1
Bandingkan Gambar Bahagian # Pengeluar Penerangan Inventori Model ECAD RoHS Menukar To (Adapter End) Pakej Nombor produk asas Nama lain Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) Status Status Percuma / Rosh Status ferrule bahan mod Simplex / Dupleks perumahan bahan Perlindungan Ingress Menukar From (Adapter End) Bahan Terbakar Rating ciri-ciri Jenis pemasangan Jenis Suhu Operasi warna Siri Penerangan terperinci Pengilang Standard Lead Time Kuantiti
5504407-3 5504407-3 Agastat Relays / TE Connectivity CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX Dalam stok11661 pcs FC Receptacle - - 5504407-3-ND
73865M-000
A113935
1 (Unlimited) Lead free / RoHS Compliant Zirconia Singlemode Simplex Brass - FC Receptacle - Dust Cap Coupler Panel Mount, Bulkhead - Silver - Coupler Fiber Optic Connector FC Receptacle To FC Receptacle Panel Mount, Bulkhead -
1061210200 1061210200 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX Dalam stok860 pcs LC Receptacle Bulk 106121 - - - Ceramic Multimode 8-Plex Polymer - LC Receptacle - Dust Cap Coupler Panel Mount, Flange (2 Hole) -40°C ~ 85°C Blue 106121 - -
1061152100 1061152100 Affinity Medical Technologies - a Molex company CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX Dalam stok2235 pcs LC Receptacle - - 106115-2100
1061152100-ND
861152100
WM6359
1 (Unlimited) Lead free / RoHS Compliant Zirconia Singlemode/Multimode Duplex Zinc Die Cast - LC Receptacle - Dust Cap, Shielded Coupler Panel Mount, Snap-In - Silver 106115 Coupler Fiber Optic Connector LC Receptacle To LC Receptacle Panel Mount, Snap-In 5 Weeks
1061700520 1061700520 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX Dalam stok4122 pcs SC Receptacle Bag 106170 - - - Ceramic - Simplex Polymer - SC Receptacle - Angle Polished, Dust Cap, Shutter Coupler Panel Mount, Snap-In - Green 106170 - -
HFBR-4515Z HFBR-4515Z Avago Technologies (Broadcom Limited) CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX Dalam stok64690 pcs POF Receptacle - - 516-2076
516-2076-2
516-2076-2-ND
HFBR4515Z
1 (Unlimited) Lead free / RoHS Compliant - - Duplex - - POF Receptacle - - Coupler Panel Mount, Bulkhead -40°C ~ 85°C Blue - Coupler Fiber Optic Connector POF Receptacle To POF Receptacle Panel Mount, Bulkhead 12 Weeks
1061613000 1061613000 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX Dalam stok4487 pcs SC Receptacle Bag 106161 - - - Phosphor Bronze Singlemode Simplex Polymer - SC Receptacle UL94 V-0 Dust Cap, Shutter Coupler Panel Mount, Flange; Snap-In - Green 106161 - -
HFBR-4505Z Industrial Fiber Optics MATING SLEEVE VL Dalam stok16745 pcs POF Receptacle Bulk - - - - - - Simplex Polybutylene Terephthalate (PBT) - POF Receptacle UL94 V-0 - Coupler Panel Mount, Bulkhead -40°C ~ 85°C Gray HFBR-4505Z - -
1061541600 Affinity Medical Technologies - a Molex company CONN ADAPTER RCPT LC-SC SIMPLEX Dalam stok3900 pcs SC Receptacle - - 106154-1600 1 (Unlimited) Lead free / RoHS Compliant Nickel Singlemode/Multimode Simplex Polymer - LC Receptacle - Dust Cap, Shutter Adapter Panel Mount, Snap-In -40°C ~ 85°C Beige 106154 Adapter Fiber Optic Connector LC Receptacle To SC Receptacle Panel Mount, Snap-In -
1061541030 Molex CONN ADAPTER RCPT SC-LC SIMPLEX Dalam stok5140 pcs LC Receptacle Bulk 106154 - - - Nickel Singlemode/Multimode Simplex Polymer - SC Receptacle - Dust Cap, Shielded, Shutter Adapter Panel Mount, Snap-In -40°C ~ 85°C Beige 106154 - -
1060043278 Affinity Medical Technologies - a Molex company CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX Dalam stok1341 pcs LC Receptacle - - 106004-3278
860043278
1 (Unlimited) Lead free / RoHS Compliant Zirconia Singlemode/Multimode Simplex Polymer - LC Receptacle - 45° Angle, Bezel, Shutter Coupler Panel Mount, Snap-In - Blue 106004 Coupler Fiber Optic Connector LC Receptacle To LC Receptacle Panel Mount, Snap-In 5 Weeks
106161-0500 Molex SC ADAP W/SHLD ZR SLV BLUE STD Dalam stok4324 pcs - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1061540015 Molex CONN ADAPTER RCPT SC SIMPLEX Dalam stok3600 pcs Optional Bulk 106154 - - - Zirconia Singlemode Simplex Zinc Die Cast - SC Receptacle - - Adapter Panel Mount, Snap-In -40°C ~ 85°C Silver 106154 - -
ADP1902 Optilab LC FIBER OPTIC ADAPTOR (DUPLEX) Dalam stok4670 pcs LC Receptacle - - - - - - Singlemode Duplex - - LC Receptacle - - Coupler Panel Mount, Flange, Snap-In - Green - - -
1061541005 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX Dalam stok4360 pcs SC Receptacle Bulk 106154 - - - Zirconia Singlemode Simplex Polymer - SC Receptacle - Angle Polished, Dust Cap, Shielded, Shutter Coupler Panel Mount, Snap-In -40°C ~ 85°C Green 106154 - -
1
0 RFQ
Bakul membeli belah (0 Items)
Ia kosong.
Bandingkan senarai (0 Items)
Ia kosong.
Maklum balas

Maklum balas anda penting!Di Allelco, kami menghargai pengalaman pengguna dan berusaha untuk memperbaikinya secara berterusan.
Sila kongsi komen anda dengan kami melalui borang maklum balas kami, dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Terima kasih kerana memilih Allelco.

Subjek
E-mel
Komen
Captcha
Seret atau klik untuk memuat naik fail
Muat naik fail
Jenis: .xls, .xlsx, .doc, .docx, .jpg, .png dan .pdf.
Max Saiz Fail: 10MB