- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
403CMQ080(R), 403CMQ100(R).pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $53.19 | $53.19 |
| 198+ | $21.22 | $4,201.56 |
| 504+ | $20.51 | $10,337.04 |
| 999+ | $20.16 | $20,139.84 |
Spesifikasi teknologi 403CMQ080
Spesifikasi Teknikal SMC Diode Solutions - 403CMQ080, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan SMC Diode Solutions - 403CMQ080
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Sangdest Microelectronics / Nanjing (SMC Diode Solutions) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 830 mV @ 200 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | PRM4 (Isolated) |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | PRM4 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 175°C |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Common Cathode |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 6 mA @ 80 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 200A |
| Nombor produk asas | 403CMQ |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan SMC Diode Solutions 403CMQ080.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 403CMQ080 | 403CMQ100 | 403CNQ080 | 403CNQ080 |
| Pengeluar | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | SMC Diode Solutions | SMC Diode Solutions | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Konfigurasi diod | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun 403CMQ080 PDF datasheets dan dokumentasi SMC Diode Solutions untuk 403CMQ080 - SMC Diode Solutions.
403C35L25M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
403C35E30M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
403C35E44M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 44.0000MHZ 20PF SMD
403C35E48M00000CTS-Frequency ControlsCRYSTAL 48.0000MHZ 20PF SMD
403CNQ080RIRIGBT Module
403CNQ090IRIGBT Module
403CNQ090RIRIGBT ModuleAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.