- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi LSYAC6B-1A
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1A, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC6B-1A
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - DC | 115 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | Plug In |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | HDLS |
| Akhbar Tentera | - |
| Pretravel | 15° |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Suhu Operasi | -12°C ~ 121°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jawatan operasi | - |
| Force operasi | 46gfm |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Life mekanikal | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | Nylon Roller, Front Mounted |
| Life elektrik | - |
| Berbeza Travel | 7° |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Circuit | DPDT (DB/DM) |
| Jenis penggerak | Side Rotary, Roller |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC6B-1A.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LSYAC6B-1B | LSYAC6B-2L | LSYAC6B-4N | LSYAC6B |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
LSYBB2BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYBB1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYBB3KHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYBB3KP-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.