- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi LSYAC5KPC-FP
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KPC-FP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KPC-FP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - DC | 115 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | Cable Leads |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | HDLS |
| Akhbar Tentera | - |
| Pretravel | 15° |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Suhu Operasi | -12°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jawatan operasi | - |
| Force operasi | 46gfm |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Life mekanikal | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ciri-ciri | Cable Length 20' |
| Life elektrik | - |
| Berbeza Travel | 5° |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 10A (AC), 800mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Jenis penggerak | Side Rotary - No Lever |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC5KPC-FP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LSYAC5KP-FP | LSYAC5KQ-FP | LSYAC5KY-FP | LSYAC3KQ-FP-C |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Circuit | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3KQ-FP-CHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.