- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
Multiple Devices 27/Jun/2018.pdfSpesifikasi teknologi LSYAC5KY-FP
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KY-FP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KY-FP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - DC | 115 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | Cable Leads |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | HDLS |
| Akhbar Tentera | - |
| Pretravel | 15° |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Suhu Operasi | -12°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jawatan operasi | - |
| Force operasi | 46gfm |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Life mekanikal | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ciri-ciri | Cable Length 12 |
| Life elektrik | - |
| Berbeza Travel | 5° |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 6A (AC), 800mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Jenis penggerak | Side Rotary - No Lever |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC5KY-FP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LSYAC5KQ-FP | LSYAC5KPC-FP | LSYAC5KP-FP | LSYAC4LAA-FP |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Circuit | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
Muat turun LSYAC5KY-FP PDF datasheets dan dokumentasi Honeywell Sensing and Productivity Solutions untuk LSYAC5KY-FP - Honeywell Sensing and Productivity Solutions.
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KQ-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 120V
LSYBB2BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYBB1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.