- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi LSYAC5KQ-FP
Spesifikasi Teknikal Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KQ-FP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions - LSYAC5KQ-FP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - DC | 115 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | Connector |
| Tukar Fungsi | On-Mom |
| Siri | HDLS |
| Akhbar Tentera | - |
| Pretravel | 15° |
| Pakej | Bulk |
| Overtravel | 60° |
| Suhu Operasi | -12°C ~ 121°C |
| Jawatan operasi | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Force operasi | 46gfm |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Life mekanikal | - |
| Perlindungan Ingress | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | - |
| Berbeza Travel | 5° |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 7A (AC), 800mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Nombor produk asas | LSYAC5 |
| Jenis penggerak | Side Rotary - No Lever |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Honeywell Sensing and Productivity Solutions LSYAC5KQ-FP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LSYAC5KPC-FP | LSYAC5KY-FP | LSYAC5KP-FP | LSYAC3KY-FP |
| Pengeluar | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Berbeza Travel | - | - | - | - |
| Overtravel | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Akhbar Tentera | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Jawatan operasi | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
LSYAC6B-2LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC3NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 120V
LSYAC6BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4L4Honeywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC7LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-4NHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LAA-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYBB1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC5KPC-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC6B-1BHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC6B-1AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC4LHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 120V
LSYAC5KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 6A 120V
LSYAC5AHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
LSYAC7LR-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION DPDT 7A 120V
LSYAC3KY-FPHoneywell Sensing and Productivity SolutionsSWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.