- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.625 | $1.63 |
| 200+ | $0.649 | $129.80 |
| 500+ | $0.627 | $313.50 |
| 1000+ | $0.617 | $617.00 |
Spesifikasi teknologi 1514000000
Spesifikasi Teknikal Weidmüller - 1514000000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Weidmüller - 1514000000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Weidmuller |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.5-2.5mm² |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-28 AWG |
| Voltan - UL | 600 V |
| Voltan - IEC | 800 V |
| Jenis | Plug Connection |
| Style penamatan | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Terminal - Lebar | 5.1mm |
| Perlucutan Panjang | 10mm |
| Siri | A |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -60°C ~ 130°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 3 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | DIN Rail |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Bahan - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Panjang | 1.437" (36.50mm) |
| Warna perumahan | Beige |
| Ketinggian (Max) | 2.618" (66.50mm) |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - UL | 20 A |
| Semasa - IEC | 24 A |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Weidmüller 1514000000.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1514000000 | 1514020000 | 1514030000 | 1514-3/4ST |
| Pengeluar | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Curtis Industries |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-28 AWG | 12-28 AWG | 12-28 AWG | - |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 | UL94 V-0 |
| Voltan - IEC | 800 V | 800 V | 800 V | - |
| Terminal - Lebar | 5.1mm | 5.1mm | 5.1mm | - |
| Bahan - Insulation | Thermoplastic, Wemid | Thermoplastic, Wemid | Thermoplastic, Wemid | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Semasa - IEC | 24 A | 24 A | 24 A | - |
| Jenis | Plug Connection | Plug Connection | Plug Connection | - |
| Bilangan Tahap | 1 | 1 | 1 | - |
| Suhu Operasi | -60°C ~ 130°C | -60°C ~ 130°C | -60°C ~ 130°C | 110°C |
| Perlucutan Panjang | 10mm | 10mm | 10mm | - |
| Bilangan Jawatan | 3 | 3 | 4 | - |
| Ketinggian (Max) | 2.618" (66.50mm) | 2.618" (66.50mm) | 3.425" (87.00mm) | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Flange |
| Voltan - UL | 600 V | 600 V | 600 V | - |
| pemasangan Jenis | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | Chassis, Panel |
| Siri | A | A | A | 1500 |
| Panjang | 1.437" (36.50mm) | - | 1.437" (36.50mm) | - |
| Semasa - UL | 20 A | 20 A | 20 A | - |
| Pakej | Box | Bulk | Box | Bulk |
| Warna perumahan | Beige | Blue | Beige | - |
| Style penamatan | Plug Receptacles, Push In, Spring | Plug Receptacles, Push In, Spring | Plug Receptacles, Push In, Spring | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | 0.5-2.5mm² | 0.5-2.5mm² | 0.5-2.5mm² | - |
1514-STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514-3/4STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
15141.2Conta-Clip, Inc.STATUS DISPLAY
1514110000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 17POS 5.08MM
1514016Phoenix ContactCONN Y-ADPT 4P-4/4P M-F/F INLINE
1514-YWYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514010000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
1514-YSYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.