- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Geometric Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $335.99 | $335.99 |
Spesifikasi teknologi 151400-2
Spesifikasi Teknikal Beyond LED Technology - 151400-2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Beyond LED Technology - 151400-2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Beyond LED Technology |
| Berat | - |
| Voltan - Bekalan | 100 ~ 277VAC |
| Style penamatan | Cable with Connector |
| Siri | Geometric |
| Kehidupan dinilai | - |
| Profil (w x h) | 23.74" x 0.59" (603.0mm x 15.0mm) |
| Power - Rated | 60.0W |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 45°C |
| Fluks bercahaya | 7500lm |
| Jenis Lens | Flat |
| Panjang | - |
| Perlindungan Ingress | IP40 |
| Warna pencahayaan | White |
| perumahan bahan | Aluminum (Al) |
| ciri-ciri | Dimmable |
| Agensi kelulusan | DLC, ETL |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Beyond LED Technology 151400-2.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 151400-2 | 1514-2 | 1514010000 | 1514000000 |
| Pengeluar | Beyond LED Technology | Keystone Electronics | Weidmüller | Weidmüller |
| Perlindungan Ingress | IP40 | - | - | - |
| Style penamatan | Cable with Connector | - | Solder | Plug Receptacles, Push In, Spring |
| Berat | - | - | - | - |
| Pakej | Box | Bulk | Bulk | Box |
| Panjang | - | - | - | 1.437" (36.50mm) |
| Kehidupan dinilai | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | 100 ~ 277VAC | - | - | - |
| Siri | Geometric | - | Omnimate SL | A |
| Agensi kelulusan | DLC, ETL | - | - | - |
| Jenis Lens | Flat | - | - | - |
| ciri-ciri | Dimmable | - | - | - |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 45°C | - | -20°C ~ 100°C | -60°C ~ 130°C |
| Power - Rated | 60.0W | - | - | - |
| perumahan bahan | Aluminum (Al) | - | Polybutylene Terephthalate (PBT) | - |
| Profil (w x h) | 23.74" x 0.59" (603.0mm x 15.0mm) | - | - | - |
| Warna pencahayaan | White | - | - | - |
| Fluks bercahaya | 7500lm | - | - | - |
Muat turun 151400-2 PDF datasheets dan dokumentasi Beyond LED Technology untuk 151400-2 - Beyond LED Technology.
1514-STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514010000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
1514110000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 17POS 5.08MM
1514-3/4STCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514-YWYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
1514-YSYCurtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
15141.2Conta-Clip, Inc.STATUS DISPLAY
1514016Phoenix ContactCONN Y-ADPT 4P-4/4P M-F/F INLINEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.