- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.136 | $0.14 |
| 200+ | $0.053 | $10.60 |
| 500+ | $0.051 | $25.50 |
| 1000+ | $0.05 | $50.00 |
Spesifikasi teknologi ECA-2WM3R3B
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electronic Components - ECA-2WM3R3B, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electronic Components - ECA-2WM3R3B
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan - Rated | 450 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Siri | M-A |
| Ripple Current @ Low Frequency | 60 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 102 mA @ 10 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Box (TB) |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.197" (5.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 3.3 µF |
| Nombor produk asas | ECA-2WM |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electronic Components ECA-2WM3R3B.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ECA-2WM3R3 | ECA-2WM4R7B | ECA-2WM2R2B | ECA-2WM330 |
| Pengeluar | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
Muat turun ECA-2WM3R3B PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electronic Components untuk ECA-2WM3R3B - Panasonic Electronic Components.
ECA.00.302.CLNLEMOLBR KEYA 2 NUTS 2C CHR PCB
ECA.0B.302.CLLLEMOLBR W.NUT KEYA 2C CHR FEM
ECA.0B.303.CLLLEMOCONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
ECA.0B.200.LCLEMOCONN INSERT SHELL RCPT PANEL MNT
ECA.0B.304.CLLLEMOLBR W.NUT KEYA 4C CHR FEM SOL
ECA.0B.304.CLVLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
ECA.0B.304.CYMLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.