- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.385 | $0.39 |
Spesifikasi teknologi ECA-2WM100
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electronic Components - ECA-2WM100, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electronic Components - ECA-2WM100
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan - Rated | 450 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Siri | M-A |
| Ripple Current @ Low Frequency | 130 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 221 mA @ 10 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.197" (5.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 10 µF |
| Nombor produk asas | ECA-2WM |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electronic Components ECA-2WM100.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ECA-2WM100B | ECA-2WM010 | ECA-2WM010B | ECA-2WM010BJ |
| Pengeluar | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| polarisasi | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
Muat turun ECA-2WM100 PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electronic Components untuk ECA-2WM100 - Panasonic Electronic Components.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.