- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
ECA-xxM Series, Type A.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.235 | $0.24 |
Spesifikasi teknologi ECA-2WM4R7
Spesifikasi Teknikal Panasonic Electronic Components - ECA-2WM4R7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Panasonic Electronic Components - ECA-2WM4R7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Panasonic |
| Voltan - Rated | 450 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.394' Dia (10.00mm) |
| Siri | M-A |
| Ripple Current @ Low Frequency | 79 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 134.3 mA @ 10 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.197' (5.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.866' (22.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - |
| kemuatan | 4.7 µF |
| Nombor produk asas | ECA-2WM |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Panasonic Electronic Components ECA-2WM4R7.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | ECA-2WM4R7B | ECA-2WM3R3B | ECA-2WM2R2B | ECA-2WM3R3 |
| Pengeluar | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components | Panasonic Electronic Components |
| polarisasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun ECA-2WM4R7 PDF datasheets dan dokumentasi Panasonic Electronic Components untuk ECA-2WM4R7 - Panasonic Electronic Components.
ECA.0B.303.CLLLEMOCONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
ECA.0B.302.CLLLEMOLBR W.NUT KEYA 2C CHR FEM
ECA.0B.304.CLLLEMOLBR W.NUT KEYA 4C CHR FEM SOL
ECA.0B.304.CLVLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
ECA.0B.200.LCLEMOCONN INSERT SHELL RCPT PANEL MNT
ECA.0B.304.CYMLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
ECA.00.302.CLNLEMOLBR KEYA 2 NUTS 2C CHR PCBAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.