- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
OSTEMxx0152.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.83 | $2.83 |
Spesifikasi teknologi OSTEM050152
Spesifikasi Teknikal On Shore Technology Inc. - OSTEM050152, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan On Shore Technology Inc. - OSTEM050152
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | On-Shore Technology, Inc. |
| Wire Strip Negara | 7-8mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-22 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | 0.45 Nm (4.0 Lb-In) |
| Style penamatan | Screw |
| Siri | OSTEM |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 5 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.300' (7.62mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 5 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Brass |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - |
| Hubungi bahan | Brass |
| warna | - |
| Nombor produk asas | OSTEM05 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan On Shore Technology Inc. OSTEM050152.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | OSTEM050150 | OSTEM040152 | OSTEM060152 | OSTEM057152 |
| Pengeluar | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun OSTEM050152 PDF datasheets dan dokumentasi On Shore Technology Inc. untuk OSTEM050152 - On Shore Technology Inc..
OSTEM045152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
OSTEM04A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.5MM
OSTEM057152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 225DEG 5MM
OSTEM057150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 225DEG 5MM
OSTEM04A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.5MM
OSTEM05A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.5MM
OSTEM047150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 225DEG 5MM
OSTEM05A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.5MM
OSTEM045150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
OSTEM055150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM
OSTEM050150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
OSTEM040150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM
OSTEM067150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 225DEG 5MM
OSTEM047152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 225DEG 5MM
OSTEM060150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM
OSTEM060152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM
OSTEM040152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM
OSTEM065150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.