- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.864 | $2.86 |
Spesifikasi teknologi OSTEM065150
Spesifikasi Teknikal On Shore Technology Inc. - OSTEM065150, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan On Shore Technology Inc. - OSTEM065150
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | On-Shore Technology, Inc. |
| Wire Strip Negara | 7-8mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-22 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | 0.45 Nm (4.0 Lb-In) |
| Style penamatan | Screw |
| Siri | OSTEM |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 6 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.200' (5.08mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 6 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Brass |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - |
| Hubungi bahan | Brass |
| warna | - |
| Nombor produk asas | OSTEM06 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan On Shore Technology Inc. OSTEM065150.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | OSTEM05A150 | OSTEM050150 | OSTEM067150 | OSTEM075150 |
| Pengeluar | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun OSTEM065150 PDF datasheets dan dokumentasi On Shore Technology Inc. untuk OSTEM065150 - On Shore Technology Inc..
OSTEM055150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM
OSTEM067152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 225DEG 5MM
OSTEM077150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 7POS 225DEG 5MM
OSTEM070150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 7POS 7.62MM
OSTEM077152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 7POS 225DEG 5MM
OSTEM057150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 225DEG 5MM
OSTEM06A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.5MM
OSTEM050150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
OSTEM057152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 225DEG 5MM
OSTEM067150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 225DEG 5MM
OSTEM050152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
OSTEM05A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.5MM
OSTEM06A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.5MM
OSTEM070152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 7POS 7.62MM
OSTEM060150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM
OSTEM075150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM
OSTEM060152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM
OSTEM05A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.5MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.