- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
OSTEMxx0152.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.273 | $2.27 |
Spesifikasi teknologi OSTEM040152
Spesifikasi Teknikal On Shore Technology Inc. - OSTEM040152, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan On Shore Technology Inc. - OSTEM040152
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | On-Shore Technology, Inc. |
| Wire Strip Negara | 7-8mm |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | 12-22 AWG |
| Voltan - UL | 300 V |
| Jenis | Plug, Female Sockets |
| Torque - Screw | 0.45 Nm (4.0 Lb-In) |
| Style penamatan | Screw |
| Siri | OSTEM |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 4 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.300" (7.62mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 4 |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | - |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Brass |
| Tandukan Haluan | - |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - IEC | - |
| Hubungi Tail Negara | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - |
| Hubungi bahan | Brass |
| warna | - |
| Nombor produk asas | OSTEM04 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan On Shore Technology Inc. OSTEM040152.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | OSTEM050152 | OSTEM030152 | OSTEM047152 | OSTEM040150 |
| Pengeluar | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. | On Shore Technology Inc. |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
Muat turun OSTEM040152 PDF datasheets dan dokumentasi On Shore Technology Inc. untuk OSTEM040152 - On Shore Technology Inc..
OSTEM050152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
OSTEM03A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.5MM
OSTEM030152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
OSTEM04A150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.5MM
OSTEM047152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 225DEG 5MM
OSTEM040150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM
OSTEM045152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
OSTEM037150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 225DEG 5MM
OSTEM04A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 7.5MM
OSTEM035152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
OSTEM050150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM
OSTEM03A152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.5MM
OSTEM035150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
OSTEM047150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 225DEG 5MM
OSTEM030150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
OSTEM045150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
OSTEM055150On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM
OSTEM037152On Shore Technology Inc.TERM BLOCK PLUG 3POS 225DEG 5MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.