- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfDokumen lain yang berkaitan
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.094 | $0.09 |
Spesifikasi teknologi C0603C102G3GAC7867
Spesifikasi Teknikal KEMET - C0603C102G3GAC7867, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C0603C102G3GAC7867
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 25V |
| Toleransi | ±2% |
| Ketebalan (Max) | 0.034' (0.87mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | SMD Comm C0G |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1000 pF |
| Nombor produk asas | C0603C |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C0603C102G3GAC7867.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0603C102G3GEC7867 | C0603C102G1GAC7867 | C0603C102G4GAC7867 | C0603C102G3JAC7867 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun C0603C102G3GAC7867 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C0603C102G3GAC7867 - KEMET.
C0603C102G1GALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102FAGACTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102G3GACAUTO7411KEMETCAP CER 0603
C0603C102G3GACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C102G3GALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102FAGACAUTOKEMETCAP CER 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.