- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.066 | $0.07 |
Spesifikasi teknologi C0603C102G3GEC7867
Spesifikasi Teknikal KEMET - C0603C102G3GEC7867, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C0603C102G3GEC7867
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 25V |
| Toleransi | ±2% |
| Ketebalan (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | ESD SMD Comm C0G |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1000 pF |
| Nombor produk asas | C0603C |
| aplikasi | ESD Protection |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C0603C102G3GEC7867.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0603C102G3GEC7867 | 806-040-Z116E40G2PCA |
| Pengeluar | KEMET | Glenair |
| Ketebalan (Max) | 0.034" (0.87mm) | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC | Panel Mount, Through Hole |
| penilaian | - | - |
| aplikasi | ESD Protection | - |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -65°C ~ 175°C |
| Lead Jarak | - | - |
| kemuatan | 1000 pF | - |
| Nombor produk asas | C0603C | - |
| Style Lead | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - |
| Siri | ESD SMD Comm C0G | 806 |
| ciri-ciri | Low ESL | Ground |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Retail Package |
| Voltan - Rated | 25V | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - |
| Toleransi | ±2% | - |
| suhu Pekali | C0G, NP0 | - |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) | - |
Muat turun C0603C102G3GEC7867 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C0603C102G3GEC7867 - KEMET.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.