- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
C0G Dielectric 10-250v Commercial.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.274 | $0.27 |
Spesifikasi teknologi C0603C102G1GACTU
Spesifikasi Teknikal KEMET - C0603C102G1GACTU, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C0603C102G1GACTU
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 100V |
| Toleransi | ±2% |
| Ketebalan (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | C |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Nama lain | C0603C102G1GAC C0603C102G1GAC7867 |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 54 Weeks |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| Penerangan terperinci | 1000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| kemuatan | 1000pF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C0603C102G1GACTU.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0603C102G3GACTU | C0603C102G1GALTU | C0603C102G1GECAUTO | C0603C102FAGACTU |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| penilaian | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
Muat turun C0603C102G1GACTU PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C0603C102G1GACTU - KEMET.
C0603C102FAGACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C102G3GACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C102FAGACTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102G1GALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102G3GACAUTO7411KEMETCAP CER 0603
C0603C102F8GACAUTOKEMETCAP CER 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.