- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Ultra Stable, X8R Dielectric.pdfHTML Datasheet
Ultra Stable, X8R Dielectric.pdfDokumen lain yang berkaitan
C0603C102F8HACTU.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.054 | $0.05 |
Spesifikasi teknologi C0603C102F8HAC7867
Spesifikasi Teknikal KEMET - C0603C102F8HAC7867, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C0603C102F8HAC7867
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 10V |
| Toleransi | ±1% |
| Ketebalan (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| suhu Pekali | X8R |
| Saiz / Dimensi | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Siri | SMD Comm X8R HT150C |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0603 (1608 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL, High Temperature |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1000 pF |
| Nombor produk asas | C0603C |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C0603C102F8HAC7867.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0603C102F8JAC7867 | C0603C102F5GAC7867 | C0603C102F5JAC7867 | C0603C102G1GAC7867 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| kemuatan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
Muat turun C0603C102F8HAC7867 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C0603C102F8HAC7867 - KEMET.
C0603C102F8GACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C102G1GALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102FAGACAUTOKEMETCAP CER 0603
C0603C102F5GALTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102FAGACTUKEMETCAP CER 0603
C0603C102F5GACAUTOKEMETCAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.