- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
095 PLL-4TSI (MAL2095) Series.pdfHTML Datasheet
Aluminum Electrolytic Capacitors Guide.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $13.476 | $13.48 |
Spesifikasi teknologi MAL209566561E3
Spesifikasi Teknikal Electro-Films (EFI) / Vishay - MAL209566561E3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Electro-Films (EFI) / Vishay - MAL209566561E3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Voltan - Rated | 400V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Siri | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.7A @ 100Hz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| pembungkusan | Tape & Box (TB) |
| Pakej / Kes | Radial, Can - 4 Lead |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 49 Weeks |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| galangan | 105 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 2.362" (60.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 180 mOhm @ 100Hz |
| Penerangan terperinci | 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 180 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| kemuatan | 560µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Electro-Films (EFI) / Vishay MAL209566561E3.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAL209566681E3 | MAL209565561E3 | MAL209564561E3 | MAL209565681E3 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
Muat turun MAL209566561E3 PDF datasheets dan dokumentasi Electro-Films (EFI) / Vishay untuk MAL209566561E3 - Electro-Films (EFI) / Vishay.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.