- Jess***Jones
- 2026/04/17
Maklumat alam sekitar
Material Compliance.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $18.94 | $18.94 |
Spesifikasi teknologi MAL209574471E3
Spesifikasi Teknikal Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209574471E3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209574471E3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Draloric/Vishay |
| Voltan - Rated | 420 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 1.575' Dia (40.00mm) |
| Siri | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3 A @ 100 Hz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can - 4 Lead |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Box (TB) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.787' (20.00mm) |
| galangan | 147 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.575' (40.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 238mOhm @ 100Hz |
| kemuatan | 470 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0055 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL209574471E3.
| Atribut produk | ![]() |
||
|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAL209574471E3 | MT5/H-8 | SIT3372AI-1B9-30NX77.760000 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Altech Corporation | SiTime |
| penilaian | - | - | - |
| kemuatan | 470 µF | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 238mOhm @ 100Hz | - | - |
| Siri | 095 PLL-4TSI | * | SiT3372, Elite Platform™ |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | - | - |
| Pakej | Tape & Box (TB) | Bulk | Strip |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3 A @ 100 Hz | - | - |
| aplikasi | General Purpose | - | - |
| galangan | 147 mOhms | - | - |
| Saiz / Dimensi | 1.575' Dia (40.00mm) | - | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Toleransi | ±20% | - | - |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C | - | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | Radial, Can - 4 Lead | - | 6-SMD, No Lead |
| pemasangan Jenis | Through Hole | - | Surface Mount |
| Lead Jarak | 0.787' (20.00mm) | - | - |
| polarisasi | Polar | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.575' (40.00mm) | - | 0.035" (0.90mm) |
| Voltan - Rated | 420 V | - | - |
Muat turun MAL209574471E3 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components untuk MAL209574471E3 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.