- Jess***Jones
- 2026/04/17
Maklumat alam sekitar
Material Compliance.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $15.28 | $15.28 |
| 200+ | $5.91 | $1,182.00 |
| 500+ | $5.70 | $2,850.00 |
| 1000+ | $5.60 | $5,600.00 |
Spesifikasi teknologi MAL209566821E3
Spesifikasi Teknikal Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209566821E3, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MAL209566821E3
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Draloric/Vishay |
| Voltan - Rated | 400 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 1.378' Dia (35.00mm) |
| Siri | 095 PLL-4TSI |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.7 A @ 100 Hz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Pakej / Kes | Radial, Can - 4 Lead |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Box (TB) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | - |
| galangan | 73 mOhms |
| Tinggi - Duduk (Max) | 3.150' (80.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 125mOhm @ 100Hz |
| kemuatan | 820 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MAL209566821E3.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAL209567681E3 | MAL209565681E3 | MAL209566681E3 | MAL209564821E3 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Muat turun MAL209566821E3 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components untuk MAL209566821E3 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MAL209566561E3Electro-Films (EFI) / VishayCAP ALUM 560UF 20% 400V SNAPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.