- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $14.487 | $14.49 |
Spesifikasi teknologi 1054077
Spesifikasi Teknikal Phoenix Contact - 1054077, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Phoenix Contact - 1054077
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Phoenix Contact |
| Wire Strip Negara | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - |
| Voltan - UL | 300 V |
| Voltan - IEC | 160 V |
| Jenis | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Solder |
| Siri | COMBICON DMCV |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 16 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 100°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 32 |
| Bilangan Tahap | 2 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.394" (10.00mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tandukan Haluan | Vertical |
| ciri-ciri | Flange |
| Semasa - UL | 8 A |
| Semasa - IEC | 8A |
| Hubungi Tail Negara | 0.138" (3.50mm) |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Green |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Phoenix Contact 1054077.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1054079 | 1054072 | 1054070 | 1054075 |
| Pengeluar | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
| Voltan - IEC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
1054079Phoenix ContactDMCV 1 5/18-G1F-3 5-LR P35
1054081Phoenix ContactDMCV 1 5/20-G1F-3 5-LR P35
1054076Phoenix ContactDMCV 1 5/15-G1F-3 5-LR P35
1054074Phoenix ContactDMCV 1 5/13-G1F-3 5-LR P35
1054067Phoenix ContactDMCV 1 5/ 9-G1F-3 5-LR P35
1054073Phoenix ContactDMCV 1 5/12-G1F-3 5-LR P35
1054066Phoenix ContactDMCV 1 5/ 8-G1F-3 5-LR P35
1054072Phoenix ContactDMCV 1 5/11-G1F-3 5-LR P35
1054078Phoenix ContactDMCV 1 5/17-G1F-3 5-LR P35
1054080Phoenix ContactDMCV 1 5/19-G1F-3 5-LR P35
1054075Phoenix ContactDMCV 1 5/14-G1F-3 5-LR P35
1054070Phoenix ContactDMCV 1 5/10-G1F-3 5-LR P35
1054060000WeidmüllerJUMPER TERM BLK 6POS SCREW-IN
10541.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.