- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML Datasheet
EPIC®HA Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $13.187 | $13.19 |
Spesifikasi teknologi 10541000
Spesifikasi Teknikal LAPP - 10541000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan LAPP - 10541000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | LAPP |
| Penilaian voltan | 600V |
| Style penamatan | Screw |
| saiz | HA32 |
| Siri | EPIC® HA |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan | 32+Ground |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| perumahan bahan | Polycarbonate (PC) |
| jantina | Female |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 14A |
| Jenis hubungan | - |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai | Silver |
| Jenis penyambung | Insert |
| warna | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan LAPP 10541000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 10541000 | 1054111104 | 105408-HMC425LP3 | 1054110104 |
| Pengeluar | LAPP | Molex | Analog Devices Inc. | Molex |
| jantina | Female | - | - | - |
| Pakej | Bulk | Bulk | Bag | Bulk |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 14A | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | Male Pin | - | Male Pin |
| Jenis penyambung | Insert | Plug | - | Plug |
| warna | - | Black | - | Black |
| Siri | EPIC® HA | Mega-Fit 105411 | - | Mega-Fit 105411 |
| Bilangan Jawatan | 32+Ground | 4 | - | 4 |
| Hubungi Selesai | Silver | - | - | - |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C | - | - | - |
| Penilaian voltan | 600V | - | - | - |
| saiz | HA32 | - | - | - |
| perumahan bahan | Polycarbonate (PC) | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 | - | - | - |
| Style penamatan | Screw | - | - | - |
| Hubungi bahan | Copper Alloy | - | - | - |
Muat turun 10541000 PDF datasheets dan dokumentasi LAPP untuk 10541000 - LAPP.
1054076Phoenix ContactDMCV 1 5/15-G1F-3 5-LR P35
1054079Phoenix ContactDMCV 1 5/18-G1F-3 5-LR P35
1054081Phoenix ContactDMCV 1 5/20-G1F-3 5-LR P35
1054075Phoenix ContactDMCV 1 5/14-G1F-3 5-LR P35
1054077Phoenix ContactDMCV 1 5/16-G1F-3 5-LR P35
1054078Phoenix ContactDMCV 1 5/17-G1F-3 5-LR P35
1054080Phoenix ContactDMCV 1 5/19-G1F-3 5-LR P35
10541.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.