- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $7.132 | $7.13 |
| 200+ | $2.76 | $552.00 |
| 500+ | $2.664 | $1,332.00 |
| 1000+ | $2.616 | $2,616.00 |
Spesifikasi teknologi MAX20412ATJD/V+
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20412ATJD/V+, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20412ATJD/V+
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3V ~ 5.5V |
| topologi | Buck |
| Synchronous Penerus | Yes |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-TQFN (5x5) |
| Siri | Automotive, AEC-Q100 |
| Antara muka bersiri | I²C |
| Pakej / Kes | 20-WQFN Exposed Pad |
| Pakej | Strip |
| Jenis output | PWM |
| Fasa output | 2 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Step-Down |
| Kekerapan - Menghidupkan | 2.2MHz |
| Kitaran bertugas (Max) | - |
| Ciri-ciri kawalan | - |
| Clock Sync | No |
| Nombor produk asas | MAX20412 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX20412ATJD/V+.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX20412ATJD/V+ | MAX20412ATJD/V+T | MAX20412EVKIT# | MAX20414ATGA/V+T |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Antara muka bersiri | I²C | I²C | - | - |
| Jumlah Output | 2 | 2 | - | 1 |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-TQFN (5x5) | 20-TQFN (5x5) | - | 24-TQFN (4x4) |
| Konfigurasi output | Positive | Positive | - | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | - | -40°C ~ 125°C |
| Nombor produk asas | MAX20412 | MAX20412 | MAX20412 | MAX20414 |
| fungsi | Step-Down | Step-Down | - | Step-Up, Step-Down |
| Pakej | Strip | Tape & Reel (TR) | Box | Tape & Reel (TR) |
| Kekerapan - Menghidupkan | 2.2MHz | 2.2MHz | - | 2.2MHz |
| Fasa output | 2 | 2 | - | - |
| Clock Sync | No | No | - | - |
| Synchronous Penerus | Yes | Yes | - | Yes |
| Siri | Automotive, AEC-Q100 | Automotive, AEC-Q100 | - | Automotive, AEC-Q100 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | Surface Mount | - | Surface Mount |
| Jenis output | PWM | PWM | - | Adjustable |
| Pakej / Kes | 20-WQFN Exposed Pad | 20-WQFN Exposed Pad | - | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Kitaran bertugas (Max) | - | - | - | - |
| topologi | Buck | Buck | - | Buck-Boost |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 3V ~ 5.5V | 3V ~ 5.5V | - | - |
Muat turun MAX20412ATJD/V+ PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX20412ATJD/V+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX20412ATJA/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20412ATJC/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20413ATGA/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC
MAX20410AFOF/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 10A BUCK IN P90
MAX20412EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVKIT FOR MAX20412DUAL CHANNEL B
MAX20410AFOD/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 8A & 10A BUCK IN
MAX20412ATJC/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20413ATGA/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC
MAX20412ATJA/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20411AAFHB/VY+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedFAMILY OF LV BUCK CONVERTERS UP
MAX20413ATGC/V+OSRAM Opto (ams OSRAM)IC REG
MAX20413ATGC/V+TOSRAM Opto (ams OSRAM)IC REGAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.