- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
MAX20408,10.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $6.45 | $6.45 |
| 200+ | $2.574 | $514.80 |
| 420+ | $2.489 | $1,045.38 |
| 840+ | $2.446 | $2,054.64 |
Spesifikasi teknologi MAX20410AFOC/VY+
Spesifikasi Teknikal Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20410AFOC/VY+, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX20410AFOC/VY+
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Maxim Integrated |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | 0.8V (5V) |
| Voltan - Output (Max) | 10V |
| Voltan - Input (Min) | 3V |
| Voltan - Input (Max) | 36V |
| topologi | Buck |
| Synchronous Penerus | Yes |
| Pembekal Peranti Pakej | 17-FC2QFN (3.5x3.75) |
| Siri | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakej / Kes | 17-PowerWFQFN |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Strip |
| Jenis output | Adjustable (Fixed) |
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, Wettable Flank |
| fungsi | Step-Down |
| Kekerapan - Menghidupkan | 400kHz |
| Semasa - Output | 10A |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX20410AFOC/VY+.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MAX20410AFOF/VY+ | MAX20410AFOA/VY+ | MAX20408AFOC/VY+ | MAX20410AFOD/VY+ |
| Pengeluar | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Output | - | - | - | - |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Synchronous Penerus | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Muat turun MAX20410AFOC/VY+ PDF datasheets dan dokumentasi Analog Devices Inc./Maxim Integrated untuk MAX20410AFOC/VY+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX20408EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVKIT FOR MAX2040836V FULLY SYNC
MAX20412ATJA/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20408AFOA/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 8A & 10A BUCK IN
MAX20412ATJC/V+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20410AFOF/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 10A BUCK IN P90
MAX20412ATJA/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20410AFOB/VY+TAnalog Devices / Maxim Integrated
MAX20410AFOB/VY+Maxim
MAX20411AAFHB/VY+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedFAMILY OF LV BUCK CONVERTERS UP
MAX20410AFOA/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 8A & 10A BUCK IN
MAX20412ATJC/V+TAnalog Devices Inc./Maxim IntegratedIC REG BUCK DL CH FOR SOC CORES
MAX20410AFOD/VY+Analog Devices Inc./Maxim Integrated36V FULLY SYNC 8A & 10A BUCK INAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.