- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 225392-7
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity AMP Connectors - 225392-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity AMP Connectors - 225392-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | TE Connectivity |
| Penilaian voltan | 1000 V |
| perisai Penamatan | Crimp |
| Siri | Coaxicon |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 165°C |
| Bilangan Pelabuhan | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| pemasangan Ciri | - |
| Cycles mengawan | 500 |
| Kehilangan Insertion | - |
| Perlindungan Ingress | Weatherproof |
| termasuk | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| galangan | 50Ohm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Warna perumahan | Silver |
| Kekerapan - Max | 11 GHz |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Threaded |
| Bahan dielektrik | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Hubungi Penamatan | Crimp |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pin |
| Style penyambung | N Type |
| Hubungi Plating | Gold |
| Hubungi Bahan | Brass |
| Kumpulan kabel | RG-58A, 58C |
| Bahan badan | Brass |
| badan Selesai | Silver |
| Nombor produk asas | 225392 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4010 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity AMP Connectors 225392-7.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 225395-7 | 225392-2 | 225395-3 | 225395-6 |
| Pengeluar | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Kumpulan kabel | - | - | - | - |
| Bahan badan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| termasuk | - | - | - | - |
| Hubungi Penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Style penyambung | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Warna perumahan | - | - | - | - |
| badan Selesai | - | - | - | - |
| galangan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Cycles mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Pelabuhan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Hubungi Bahan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Kekerapan - Max | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| perisai Penamatan | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| Hubungi Plating | - | - | - | - |
| Kehilangan Insertion | - | - | - | - |
Muat turun 225392-7 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity AMP Connectors untuk 225392-7 - TE Connectivity AMP Connectors.
225389-6TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineCOAX CONNECTOR, N SERIES
225365-5TE Connectivity Aerospace, Defense and MarinePLUG,RIGHT ANGLE,SERIES N
225395-9TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
225381-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN FERRULE
225395-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
225392-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN N PLUG STR 50 OHM CRIMP
225389-3TE Connectivity Aerospace, Defense and MarineSERIES N RT ANG PLUG W/PROOF
225381-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN FERRULE
225382-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN FERRULEAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.