- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfMaklumat alam sekitar
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $65.406 | $65.41 |
| 200+ | $26.098 | $5,219.60 |
| 500+ | $25.226 | $12,613.00 |
| 1000+ | $24.795 | $24,795.00 |
Spesifikasi teknologi 225389-2
Spesifikasi Teknikal TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 225389-2, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine - 225389-2
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Aerospace Defense and Marine / TE Connectivity |
| Penilaian voltan | 1000 V |
| perisai Penamatan | Crimp |
| Siri | Coaxicon |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 165°C |
| Bilangan Pelabuhan | 1 |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| pemasangan Ciri | - |
| Cycles mengawan | 500 |
| Kehilangan Insertion | - |
| Perlindungan Ingress | Weatherproof |
| termasuk | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| galangan | 50Ohm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Warna perumahan | Silver |
| Kekerapan - Max | 11 GHz |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Threaded |
| Bahan dielektrik | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Hubungi Penamatan | Crimp |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pin |
| Style penyambung | N Type |
| Hubungi Plating | Gold |
| Hubungi Bahan | Beryllium Copper |
| Kumpulan kabel | RG-213 |
| Bahan badan | Brass |
| badan Selesai | Silver |
| Nombor produk asas | 225389 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4010 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 225389-2.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 225389-2 | DTS20T13-35SB-6149 [V001] |
| Pengeluar | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Perlindungan Ingress | Weatherproof | Environment Resistant |
| Bilangan Pelabuhan | 1 | - |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line), Right Angle | Panel Mount |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pin | Receptacle Housing |
| Kehilangan Insertion | - | - |
| Bahan dielektrik | Polytetrafluoroethylene (PTFE) | - |
| Jenis Fastening | Threaded | Threaded |
| Cycles mengawan | 500 | - |
| Kekerapan - Max | 11 GHz | - |
| Siri | Coaxicon | MIL-DTL-38999 Series III, DTS |
| ciri-ciri | - | - |
| Penilaian voltan | 1000 V | - |
| galangan | 50Ohm | - |
| termasuk | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule | - |
| Hubungi Penamatan | Crimp | - |
| Hubungi Bahan | Beryllium Copper | - |
| Warna perumahan | Silver | - |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 165°C | -65°C ~ 175°C |
| Kumpulan kabel | RG-213 | - |
| Nombor produk asas | 225389 | DTS20T13 |
| Style penyambung | N Type | - |
| badan Selesai | Silver | - |
| pemasangan Ciri | - | Flange |
| Hubungi Plating | Gold | - |
| Bahan badan | Brass | - |
| Pakej | Bulk | Bag |
| perisai Penamatan | Crimp | - |
Muat turun 225389-2 PDF datasheets dan dokumentasi TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine untuk 225389-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.