- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
RC Series, L Datasheet.pdfPCN yang lain
RC/AC 0603/0805/1206 22/Jan/2013.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
Spesifikasi teknologi RC1206JR-077M5L
Spesifikasi Teknikal YAGEO - RC1206JR-077M5L, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan YAGEO - RC1206JR-077M5L
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Yageo |
| Toleransi | ±5% |
| suhu Pekali | ±100ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1206 |
| Saiz / Dimensi | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Siri | RC_L |
| Mod panel | 7.5 MOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| ciri-ciri | Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan YAGEO RC1206JR-077M5L.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RC1206JR-077K5L | RC1206JR-0775RL | RC1206JR-07750RL | RC1206JR-077R5L |
| Pengeluar | Yageo | Yageo | Yageo | YAGEO |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| komposisi | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
Muat turun RC1206JR-077M5L PDF datasheets dan dokumentasi YAGEO untuk RC1206JR-077M5L - YAGEO.
RC1206JR-0782MLYAGEORES 82 MOHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-07820RPYAGEORES 820 OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-0775RPYAGEORES 75 OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-077R5PYAGEORES 7.5 OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-0775KPYAGEORES 75K OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-077K5PYAGEORES 7.5K OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-07820KPYAGEORES 820K OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-0775MLYAGEORES 75 MOHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-07750RPYAGEORES 750 OHM 5% 1/4W 1206
RC1206JR-0782KPYAGEORES 82K OHM 5% 1/4W 1206Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.