- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
VSMP Series, Z Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $48.859 | $48.86 |
Spesifikasi teknologi Y16257K15000T23R
Spesifikasi Teknikal Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16257K15000T23R, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y16257K15000T23R
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Toleransi | ±0.01% |
| suhu Pekali | ±0.2ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1206 |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Siri | VSMP |
| Mod panel | 7.15 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.3W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Strip |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| ciri-ciri | Non-Inductive |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Metal Foil |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y16257K15000T23R.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | Y16257K50000B23R | Y16257K31000B23R | Y16257K15000Q23W | Y16257K15000Q24R |
| Pengeluar | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
Muat turun Y16257K15000T23R PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio untuk Y16257K15000T23R - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y16257K31000B24WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioV/N 303135U 7K3100 0.1% B W 1555
Y162579R0000B0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSMP1206 79R0000 TCR0.2 0.1% B W
Y16257K32000B23RVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioV/N 303135 7K3200 0.1% B T 15557
Y16257K41000Q0WVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioVSMP1206 7K4100 TCR0.2 0.02% B WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.