- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPembungkusan PCN
2.73KHz.pdfReka bentuk/spesifikasi PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.818 | $1.82 |
| 286+ | $0.704 | $201.34 |
| 572+ | $0.679 | $388.39 |
| 858+ | $0.667 | $572.29 |
Spesifikasi teknologi W9816G6JB-6
Spesifikasi Teknikal Winbond Electronics - W9816G6JB-6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Winbond Electronics - W9816G6JB-6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Winbond Electronics Corporation |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltan - Bekalan | 3V ~ 3.6V |
| Teknologi | SDRAM |
| Pembekal Peranti Pakej | 60-VFBGA (6.4x10.1) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 60-TFBGA |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis ingatan | Volatile |
| Saiz memori | 16Mbit |
| Organisasi memori | 1M x 16 |
| Muka memori | Parallel |
| Format memori | DRAM |
| Kekerapan jam | 166 MHz |
| Nombor produk asas | W9816G6 |
| Masa capaian | 5 ns |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0002 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Winbond Electronics W9816G6JB-6.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | W9816G6JB-6 TR | W9816G6JB-6I | W9816G6JB-6I TR | W9816G6JB-5 TR |
| Pengeluar | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics | Winbond Electronics |
| Organisasi memori | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Siri | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Format memori | - | - | - | - |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kekerapan jam | - | - | - | - |
| Masa capaian | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Saiz memori | - | - | - | - |
| Muka memori | - | - | - | - |
| Jenis ingatan | - | - | - | - |
Muat turun W9816G6JB-6 PDF datasheets dan dokumentasi Winbond Electronics untuk W9816G6JB-6 - Winbond Electronics.
W9816G6IH-7SWinbond Electronics Corporation
W9816G6IH-7Winbond Electronics Corporation
W9816G6CH-7Winbond Electronics Corporation
W9816G6CH-7SWINBONDPBAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.