- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfSpesifikasi teknologi 1653620000
Spesifikasi Teknikal Weidmüller - 1653620000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Weidmüller - 1653620000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Weidmuller |
| Wire Strip Negara | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - |
| Voltan - UL | 300 V |
| Voltan - IEC | 250 V |
| Jenis | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Torque - Screw | - |
| Style penamatan | Solder |
| Siri | Omnimate SL |
| skru Saiz | - |
| Jawatan Per Level | 17 |
| Plug Wire Kemasukan | - |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 100°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Jawatan | 34 |
| Bilangan Tahap | 2 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| penebat Tinggi | 0.866" (22.00mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| perumahan bahan | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Tandukan Haluan | Vertical |
| ciri-ciri | - |
| Semasa - UL | 15 A |
| Semasa - IEC | 8A |
| Hubungi Tail Negara | 0.177" (4.50mm) |
| Hubungi Mengawan Selesai | Tin |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| warna | Black |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Weidmüller 1653620000.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1653680000 | 1653630000 | 1653660000 | 1653650000 |
| Pengeluar | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller | Weidmüller |
| Voltan - UL | - | - | - | - |
| Semasa - IEC | - | - | - | - |
| Semasa - UL | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Tandukan Haluan | - | - | - | - |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
| Voltan - IEC | - | - | - | - |
| Plug Wire Kemasukan | - | - | - | - |
| Bilangan Tahap | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wire Strip Negara | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Hubungi Mengawan Selesai | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Tolok Wire atau Range - AWG | - | - | - | - |
| skru Saiz | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Jawatan Per Level | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Hubungi Tail Negara | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Tolok dawai atau Range - mm² | - | - | - | - |
Muat turun 1653620000 PDF datasheets dan dokumentasi Weidmüller untuk 1653620000 - Weidmüller.
1653580000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 26POS VERT 5MM
1653710000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5MM
1653660000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 42POS VERT 5MM
1653590000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 28POS VERT 5MM
1653650000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 40POS VERT 5MM
1653570000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM
1653610000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 32POS VERT 5MM
1653670000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 44POS VERT 5MM
1653630000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 36POS VERT 5MM
1653540000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM
1653700000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MM
1653600000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 30POS VERT 5MM
1653690000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 48POS VERT 5MM
1653640000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 38POS VERT 5MM
1653550000WeidmüllerTERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.