- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Static Control Bag Storage.pdfMaklumat alam sekitar
Desco RoHS/REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.06 | $0.06 |
Spesifikasi teknologi WR04X3833FTR
Spesifikasi Teknikal Walsin Technology Corporation - WR04X3833FTR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Walsin Technology Corporation - WR04X3833FTR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Walsin Technology |
| Lebar - Di dalam | 3" (76.2mm) |
| Jenis | Static Shielding Bag |
| ketebalan | 2.8 mil (71.12 microns) |
| Kekuatan tegangan | 4600 psi |
| Statik Pelepasan Perisai | <10nJ |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | 1000 |
| Pakej | Bag |
| lapisan Metal | In |
| Panjang - Di dalam | 5" (127mm) |
| warna | Silver |
| Sistem penutupan | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 3923.29.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Walsin Technology Corporation WR04X3833FTR.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | WR04X3830FTR | WR04X3832FTR | WR04X3831FTR | WR04X38R3FTR |
| Pengeluar | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation | Walsin Technology Corporation |
| Kekuatan tegangan | - | - | - | - |
| ketebalan | - | - | - | - |
| Panjang - Di dalam | - | - | - | - |
| Sistem penutupan | - | - | - | - |
| Lebar - Di dalam | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| lapisan Metal | - | - | - | - |
| Statik Pelepasan Perisai | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
Muat turun WR04X3833FTR PDF datasheets dan dokumentasi Walsin Technology Corporation untuk WR04X3833FTR - Walsin Technology Corporation.
WR04X390 JTRWalsin Technology CorporationRES 39 OHM 5% 0402
WR04X3830FTRWalsin Technology CorporationRES 383 OHM 1% 0402
WR04X38R3FTRWalsin Technology CorporationRES 38.3 OHM 1% 0402
WR04X3900FTRWalsin Technology CorporationRES 390 OHM 1% 0402
WR04X37R4FTRWalsin Technology CorporationRES 37.4 OHM 1% 0402
WR04X3901FTRWalsin Technology CorporationRES 3.9K OHM 1% 0402
WR04X3832FTRWalsin Technology CorporationRES 38.3K OHM 1% 0402
WR04X3831FTRWalsin Technology CorporationRES 3.83K OHM 1% 0402Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.