- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
NEVO+600S.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $381.356 | $381.36 |
Spesifikasi teknologi NEVO+600S-8085-DK000
Spesifikasi Teknikal Vox Power Ltd. - NEVO+600S-8085-DK000, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vox Power Ltd. - NEVO+600S-8085-DK000
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vox Power |
| Voltan - output 6 | 12V |
| Voltan - output 5 | 12V |
| Voltan - Output 4 | 24V |
| Voltan - Output 3 | 24V |
| Voltan - Output 2 | 24V |
| Voltan - Output 1 | 24V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Jenis | Enclosed |
| Nombor standard | 60950-1; 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 3.06" L x 3.06" W x 1.61" H (77.7mm x 77.7mm x 41.0mm) |
| Siri | NEVO+600S |
| Kuasa (Watt) | 300W |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| Jumlah Output | 4 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | No |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input |
| kecekapan | 86% |
| Semasa - output 6 | 5 A |
| Semasa - output 5 | 5 A |
| Semasa - output 4 | 3.125 A |
| Semasa - output 3 | 3.125 A |
| Semasa - output 2 | 3.125 A |
| Semasa - output 1 | 3.125 A |
| Nombor produk asas | NEVO+600 |
| Agensi kelulusan | CB, CE, CSA, IEC, UL |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vox Power Ltd. NEVO+600S-8085-DK000.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | NEVO+600S-8108-DK000 | NEVO+600S-8084-DK000 | NEVO+600S-8058-DK000 | NEVO+600S-8083-DK000 |
| Pengeluar | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. | Vox Power Ltd. |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Semasa - output 6 | - | - | - | - |
| Semasa - output 2 | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Semasa - output 4 | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Semasa - output 5 | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| Semasa - output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
Muat turun NEVO+600S-8085-DK000 PDF datasheets dan dokumentasi Vox Power Ltd. untuk NEVO+600S-8085-DK000 - Vox Power Ltd..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.