- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
GA_31G MLCC Series, Automotive.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Mult Devs 04/Jul/2021.pdfSpesifikasi teknologi GA1206A1R8CBEBR31G
Spesifikasi Teknikal Vishay Vitramon - GA1206A1R8CBEBR31G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Vitramon - GA1206A1R8CBEBR31G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Vitramon |
| Voltan - Rated | 500V |
| Toleransi | ±0.25pF |
| Ketebalan (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | GA |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 1.8 pF |
| aplikasi | Automotive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Vitramon GA1206A1R8CBEBR31G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | GA1206A1R8CBEBT31G | GA1206A1R8CBBBR31G | GA1206A1R8CBCBR31G | GA1206A1R8CBEAR31G |
| Pengeluar | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
Muat turun GA1206A1R8CBEBR31G PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Vitramon untuk GA1206A1R8CBEBR31G - Vishay Vitramon.
GA1206A1R8CBBAT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBLBR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBBBR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBCBR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBLAR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBCBT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBCAR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBEAR31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBEAT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CEAAR34GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CEBAR34GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CEBAT34GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CEAAT34GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBBBT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBLBT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBLAT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 630V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBCAT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 1206
GA1206A1R8CBEBT31GVishay VitramonCAP CER 1.8PF 500V C0G/NP0 1206Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.