- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pembungkusan PCN
MSID Label 20/Dec/2018.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.205 | $3.21 |
Spesifikasi teknologi T95D477M6R3EZSL
Spesifikasi Teknikal Vishay Sprague - T95D477M6R3EZSL, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Sprague - T95D477M6R3EZSL
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay / Sprague |
| Voltan - Rated | 6.3 V |
| Jenis | Conformal Coated |
| Toleransi | ±20% |
| Saiz / Dimensi | 0.293" L x 0.170" W (7.44mm x 4.32mm) |
| Siri | TANTAMOUNT®, T95 |
| penilaian | COTS |
| Pakej / Kes | 2917 (7343 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Pengilang Kod Saiz | D |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| ciri-ciri | High Reliability |
| Kadar kegagalan | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 60mOhm |
| kemuatan | 470 µF |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 2A (4 Weeks) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Sprague T95D477M6R3EZSL.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | T95D477M6R3EZAL | T95D477M6R3CZSL | T95D477M6R3HZSL | T95D477M6R3EZAS |
| Pengeluar | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Pengilang Kod Saiz | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis | - | - | - | - |
Muat turun T95D477M6R3EZSL PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Sprague untuk T95D477M6R3EZSL - Vishay Sprague.
T95D477M6R3HZALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESSSVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3CZASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSSLVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3HSALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3ESASVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917
T95D477M6R3EZALVishay SpragueCAP TANT 470UF 20% 6.3V 2917Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.