- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SFH615A.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.515 | $0.52 |
| 200+ | $0.205 | $41.00 |
| 500+ | $0.199 | $99.50 |
| 1000+ | $0.195 | $195.00 |
Spesifikasi teknologi SFH615A-3X007T
Spesifikasi Teknikal Vishay Semiconductor Opto Division - SFH615A-3X007T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Semiconductor Opto Division - SFH615A-3X007T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vishay Semiconductor - Opto Division |
| Voltan - Output (Max) | 70V |
| Voltan - Pengasingan | 5300Vrms |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | 1.35V |
| VCE Ketepuan (Max) | 400mV |
| Hidupkan / Matikan Time (Typ) | 3µs, 2.3µs |
| Pembekal Peranti Pakej | 4-SMD |
| Siri | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | 2µs, 2µs |
| Pakej / Kes | 4-SMD, Gull Wing |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis output | Transistor |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 100°C |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | DC |
| Nisbah Transfer semasa (Min) | 100% @ 10mA |
| Nisbah Transfer semasa (Max) | 200% @ 10mA |
| Semasa - Output / Channel | 50mA |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | 60 mA |
| Nombor produk asas | SFH615 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Semiconductor Opto Division SFH615A-3X007T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SFH615A-3X009T | SFH615A-3X008T | SFH615A-3X007 | SFH615A-3X018T |
| Pengeluar | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis Input | - | - | - | Differential |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | - | - | - | - |
| Nisbah Transfer semasa (Max) | - | - | - | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hidupkan / Matikan Time (Typ) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Semasa - Output / Channel | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Bilangan Saluran | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nisbah Transfer semasa (Min) | - | - | - | - |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| VCE Ketepuan (Max) | - | - | - | - |
Muat turun SFH615A-3X007T PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Semiconductor Opto Division untuk SFH615A-3X007T - Vishay Semiconductor Opto Division.
SFH615A-3VCypress Semiconductor (Infineon Technologies)Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.