- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
VI/VE-200 Family.pdfSumber reka bentuk
VI-200, VI-J00 Design Guide, Appl Manual.pdfMaklumat alam sekitar
Vicor REACH.pdfSpesifikasi teknologi VI-B5P-EW-S
Spesifikasi Teknikal Vicor Corporation - VI-B5P-EW-S, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vicor Corporation - VI-B5P-EW-S
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Vicor |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 13.8V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input (Min) | 100V |
| Voltan - Input (Max) | 200V |
| Jenis | Isolated Module |
| Saiz / Dimensi | 4.60' L x 1.80' W x 0.52' H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Siri | VI-200™ (100W) |
| Kuasa (Watt) | 100 W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Full Brick |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | OCP, OTP, OVP, SCP |
| kecekapan | 88% |
| Semasa - Output (Max) | 7.25A |
| Nombor produk asas | VI-B5P |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vicor Corporation VI-B5P-EW-S.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VI-B5P-EW-S | SSW-114-23-FM-D |
| Pengeluar | Vicor Corporation | Samtec Inc. |
| pemasangan Jenis | Through Hole | Through Hole |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV | - |
| Siri | VI-200™ (100W) | SSW |
| Nombor produk asas | VI-B5P | SSW-114 |
| Voltan - Output 1 | 13.8V | - |
| Pakej / Kes | Full Brick | - |
| Jenis | Isolated Module | - |
| Semasa - Output (Max) | 7.25A | - |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 85°C | -55°C ~ 125°C |
| aplikasi | ITE (Commercial) | - |
| Pakej | Bulk | Bulk |
| Kuasa (Watt) | 100 W | - |
| Voltan - Output 2 | - | - |
| kecekapan | 88% | - |
| Voltan - Input (Min) | 100V | - |
| Jumlah Output | 1 | - |
| Voltan - Output 3 | - | - |
| ciri-ciri | OCP, OTP, OVP, SCP | - |
| Voltan - Input (Max) | 200V | - |
| Saiz / Dimensi | 4.60' L x 1.80' W x 0.52' H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) | - |
Muat turun VI-B5P-EW-S PDF datasheets dan dokumentasi Vicor Corporation untuk VI-B5P-EW-S - Vicor Corporation.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.