- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
C Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
C Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.003 | $0.00 |
Spesifikasi teknologi C0402C0G500-100KNP
Spesifikasi Teknikal Venkel - C0402C0G500-100KNP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Venkel - C0402C0G500-100KNP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Venkel LTD |
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | C |
| penilaian | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| kemuatan | 10 pF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Venkel C0402C0G500-100KNP.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0402C0G500-100KNP-CT | C0402C0G500-100JNP-CT | C0402C0G500-100KNE | C0402C0G500-100KNE-CT |
| Pengeluar | Venkel | Venkel | Venkel | Venkel |
| Toleransi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun C0402C0G500-100KNP PDF datasheets dan dokumentasi Venkel untuk C0402C0G500-100KNP - Venkel.
C0402C0G500-100JNP-CTVenkelCAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
C0402C0G500-100FNE-CTVenkelCAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
C0402C0G500-100KNP-CTVenkelCAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
C0402C0G500-100JNE-CTVenkelCAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
C0402C0G500-100KNE-CTVenkelCAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
C0402C0G500-101FNE-CTVenkelCAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.