- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi UC2526AQ
Spesifikasi Teknikal Unitrode - UC2526AQ, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Unitrode - UC2526AQ
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Unitrode |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 7V ~ 35V |
| topologi | Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Synchronous Penerus | Yes |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-PLCC (9x9) |
| Siri | - |
| Antara muka bersiri | - |
| Pakej / Kes | 20-LCC (J-Lead) |
| Pakej | Tube |
| Jenis output | Transistor Driver |
| Fasa output | 1 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Jumlah Output | 2 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Kekerapan - Menghidupkan | 1Hz ~ 600kHz |
| Kitaran bertugas (Max) | 49% |
| Ciri-ciri kawalan | Enable, Frequency Control, Reset, Soft Start |
| Clock Sync | Yes |
| Nombor produk asas | UC2526 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Unitrode UC2526AQ.
| Atribut produk | ||
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | UC2526AQ | S320Q |
| Pengeluar | Unitrode | GeneSiC Semiconductor |
| Konfigurasi output | Positive | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 20-PLCC (9x9) | DO-205AB (DO-9) |
| topologi | Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull | - |
| Pakej / Kes | 20-LCC (J-Lead) | DO-205AB, DO-9, Stud |
| Ciri-ciri kawalan | Enable, Frequency Control, Reset, Soft Start | - |
| Clock Sync | Yes | - |
| Antara muka bersiri | - | - |
| Jumlah Output | 2 | - |
| Siri | - | - |
| Pakej | Tube | Bulk |
| fungsi | Step-Up, Step-Up/Step-Down | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount | Chassis, Stud Mount |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 7V ~ 35V | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | 1Hz ~ 600kHz | - |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C (TA) | - |
| Jenis output | Transistor Driver | - |
| Synchronous Penerus | Yes | - |
| Kitaran bertugas (Max) | 49% | - |
| Fasa output | 1 | - |
| Nombor produk asas | UC2526 | S320 |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.