- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
XC9235, XC9236, XC9237 Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.90 | $0.90 |
Spesifikasi teknologi XC9237A1MC0R-G
Spesifikasi Teknikal Torex Semiconductor Ltd - XC9237A1MC0R-G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Torex Semiconductor Ltd - XC9237A1MC0R-G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Torex Semiconductor Ltd. |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | 1.95V |
| Voltan - Output (Max) | - |
| Voltan - Input (Min) | 2V |
| Voltan - Input (Max) | 6V |
| topologi | Buck |
| Synchronous Penerus | Yes |
| Pembekal Peranti Pakej | WLP-5-03 |
| Siri | XC9237 |
| Pakej / Kes | 5-XFBGA, WLBGA |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | Fixed |
| Konfigurasi output | Positive |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| fungsi | Step-Down |
| Kekerapan - Menghidupkan | 1.2MHz |
| Semasa - Output | 600mA |
| Nombor produk asas | XC9237 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Torex Semiconductor Ltd XC9237A1MC0R-G.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | XC9237A1MCER-G | XC9237A1MC4R-G | XC9237A1LC0R-G | XC9237A1MD0R-G |
| Pengeluar | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd | Torex Semiconductor Ltd |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Konfigurasi output | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Kekerapan - Menghidupkan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| fungsi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Synchronous Penerus | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Semasa - Output | - | - | - | - |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Output (Min / Tetap) | - | - | - | - |
Muat turun XC9237A1MC0R-G PDF datasheets dan dokumentasi Torex Semiconductor Ltd untuk XC9237A1MC0R-G - Torex Semiconductor Ltd.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.