- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
EVK, UVK Series Datasheet.pdfHTML Datasheet
EVK, UVK Series Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
VK105 Series 17/Jun/2022.pdfSpesifikasi teknologi EVK105CH030JW-F
Spesifikasi Teknikal Taiyo Yuden - EVK105CH030JW-F, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Taiyo Yuden - EVK105CH030JW-F
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Taiyo Yuden |
| Voltan - Rated | 16V |
| Toleransi | ±5% |
| Ketebalan (Max) | 0.020" (0.52mm) |
| suhu Pekali | C0H |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | V |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | High Q, Low Loss |
| kemuatan | 3 pF |
| Nombor produk asas | EVK105C |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Taiyo Yuden EVK105CH030JW-F.
| Atribut produk | |||
|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EVK105CH030JW-F | TZ0683A | TPS2224ADBR |
| Pengeluar | Taiyo Yuden | TST | Texas Instruments |
| Style Lead | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | - |
| Voltan - Rated | 16V | - | - |
| Ketebalan (Max) | 0.020" (0.52mm) | - | - |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency | - | - |
| ciri-ciri | High Q, Low Loss | - | Status Flag |
| suhu Pekali | C0H | - | - |
| kemuatan | 3 pF | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | 0.031" (0.80mm) | - |
| Lead Jarak | - | - | - |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) | 4-SMD, No Lead | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -10°C ~ 60°C | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Siri | V | - | - |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC | Surface Mount | Surface Mount |
| Toleransi | ±5% | - | - |
| penilaian | - | - | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | EVK105C | - | TPS2224 |
Muat turun EVK105CH030JW-F PDF datasheets dan dokumentasi Taiyo Yuden untuk EVK105CH030JW-F - Taiyo Yuden.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.