- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
VK105 Series 17/Jun/2022.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 10+ | $0.046 | $0.46 |
| 100+ | $0.038 | $3.80 |
| 300+ | $0.034 | $10.20 |
| 1000+ | $0.031 | $31.00 |
| 5000+ | $0.029 | $145.00 |
| 10000+ | $0.027 | $270.00 |
Spesifikasi teknologi EVK105CH020BW-F
Spesifikasi Teknikal Taiyo Yuden - EVK105CH020BW-F, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Taiyo Yuden - EVK105CH020BW-F
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Taiyo Yuden |
| Voltan - Rated | 16V |
| Toleransi | ±0.1pF |
| Ketebalan (Max) | 0.020' (0.52mm) |
| suhu Pekali | C0H |
| Saiz / Dimensi | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) |
| Siri | V |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | High Q, Low Loss |
| kemuatan | 2 pF |
| Nombor produk asas | EVK105C |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Taiyo Yuden EVK105CH020BW-F.
| Atribut produk | ||
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EVK105CH020BW-F | 06035A680M4T2A |
| Pengeluar | Taiyo Yuden | KYOCERA AVX |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - |
| Style Lead | - | - |
| ciri-ciri | High Q, Low Loss | - |
| suhu Pekali | C0H | C0G, NP0 |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Toleransi | ±0.1pF | ±20% |
| Saiz / Dimensi | 0.039' L x 0.020' W (1.00mm x 0.50mm) | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| kemuatan | 2 pF | 68 pF |
| Lead Jarak | - | - |
| Ketebalan (Max) | 0.020' (0.52mm) | 0.035" (0.90mm) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC | Surface Mount, MLCC |
| Siri | V | - |
| Nombor produk asas | EVK105C | - |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |
| penilaian | - | AEC-Q200 |
| Pakej / Kes | 0402 (1005 Metric) | 0603 (1608 Metric) |
| aplikasi | RF, Microwave, High Frequency | Automotive |
| Voltan - Rated | 16V | 50V |
Muat turun EVK105CH020BW-F PDF datasheets dan dokumentasi Taiyo Yuden untuk EVK105CH020BW-F - Taiyo Yuden.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.