- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
BC546A/B/C - BC550A/B/C.pdfSpesifikasi teknologi BC548B A1
Spesifikasi Teknikal Taiwan Semiconductor Corporation - BC548B A1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Taiwan Semiconductor Corporation - BC548B A1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Taiwan Semiconductor |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | 30 V |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | - |
| Jenis transistor | NPN |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-92 |
| Siri | - |
| Power - Max | 500 mW |
| Pakej / Kes | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Box (TB) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Kekerapan - Peralihan | - |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | 200 @ 2mA, 5V |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | 15nA (ICBO) |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Taiwan Semiconductor Corporation BC548B A1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BC548B A1G | BC548B B1 | BC548B B1G | BC548B-AP |
| Pengeluar | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Taiwan Semiconductor Corporation | Micro Commercial Co |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Semasa - Cutoff Pemungut (Max) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Peralihan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max) | - | - | - | - |
| Jenis transistor | - | - | - | - |
Muat turun BC548B A1 PDF datasheets dan dokumentasi Taiwan Semiconductor Corporation untuk BC548B A1 - Taiwan Semiconductor Corporation.
BC548BBKDiotec SemiconductorTRANS NPN 30V 0.1A TO92
BC548BDiotec SemiconductorBJT TO-92 30V 100MAAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.