- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
SXO75L Series Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $15.975 | $15.98 |
Spesifikasi teknologi SXO75L3B161-200.000M
Spesifikasi Teknikal Suntsu Electronics, Inc. - SXO75L3B161-200.000M, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Suntsu Electronics, Inc. - SXO75L3B161-200.000M
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Suntsu Electronics, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | SXO75L |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Bulk |
| Pengeluaran | LVDS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -10°C ~ 60°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±30ppm |
| kekerapan | 200 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 60mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Suntsu Electronics, Inc. SXO75L3B161-200.000M.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SXO75L3B161-200.000MT | SXO75L3B161-250.000M | SXO75L3B161-125.000MT | SXO75L3B171-100.000MT |
| Pengeluar | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| fungsi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
Muat turun SXO75L3B161-200.000M PDF datasheets dan dokumentasi Suntsu Electronics, Inc. untuk SXO75L3B161-200.000M - Suntsu Electronics, Inc..
SXO75L3B171-106.250MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-200.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
SXO75L3B171-125.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-150.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-148.500MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-156.250MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-155.520MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
SXO75L3B171-100.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
SXO75L3B161-125.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.