- Jess***Jones
- 2026/04/17
Spesifikasi teknologi SVC53C3A48A2-50.000MT
Spesifikasi Teknikal Suntsu Electronics, Inc. - SVC53C3A48A2-50.000MT, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Suntsu Electronics, Inc. - SVC53C3A48A2-50.000MT
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Suntsu Electronics, Inc. |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | CMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 50 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 25mA |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | ±150ppm |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Suntsu Electronics, Inc. SVC53C3A48A2-50.000MT.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | SVC53C3A48B2-50.000MT | SVC53C3A48A2-50.000M | SVC53C3A48A2-125.000M | SVC53C3A48A2-10.000M |
| Pengeluar | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Jenis | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
SVC53C3A48B2-50.000MTSuntsu Electronics, Inc.XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOSAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.